Czy naturalne przysmaki dla psów mogą być jeszcze bardziej naturalne?

Pytanie wydaje się absurdalne, ale wcale takie nie jest. Większość producentów gryzaków dla psów określa swoją technologię  jako ekologiczną i wolną od chemicznych polepszaczy, ale czy to wystarczy, żeby uznać takie wyroby za 100% naturalne?

Technologia to jedna sprawa, ale nie bez znaczenia jest również kwestia pochodzenia mięsa, z którego powstają gryzaki. Idąc tym tropem postanowiliśmy pójść o krok dalej i pozyskiwać surowiec nieskażony procesem tuczu przemysłowego, a więc pochodzący z natury.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogaty wybór gryzaków ze zwierząt wolnożyjących. Naszą specjalnością są racice, uszy, skóry, ogony, noski dzika, sarny i jelenia.

Oczywiście zwierzyna ta nie została zabita na potrzeby naszej produkcji, a jedynie korzystamy z tego co zostałoby zutylizowane, a co może sprawić wielką radość Państwa pupilom.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą gryzaków z dziczyzny.

Gryzaki z dziczyzny

Gryzaki z dziczyzny to wysokobiałkowe produkty, które są idealnym uzupełnieniem diety nawet najbardziej wymagających czworonogów. Zawierają niewielką ilość tłuszczu, nie uczulają, a ich walory smakowe i zapachowe doceni każdy pies.