W stałej ofercie posiadamy gryzaki dla psów z wołowiny, wieprzowiny oraz dziczyzny.

W stałej ofercie posiadamy najpopularniejsze gryzaki z wołowiny, wieprzowiny oraz dziczyzny.

KONFEKCJONOWANIE

Jesteśmy elastyczni w kwestii pakowania naszych produktów. Konfekcjonujemy gryzaki w opakowaniach jednostkowych (foliowych bądź papierowych) w najpopularniejszych gramaturach, opatrzonych estetyczną etykietą z kodem kreskowym, bądź możemy je dostarczyć luzem – w opakowaniach zbiorczych, w dowolnej ilości sztuk lub kilogramów.

Zapraszamy do współpracy również firmy zainteresowane sprzedażą naszych gryzaków pod marką własną.

POLITYKA CENOWA

Prowadzimy przejrzystą politykę cenową zróżnicowaną w zależności od odbiorcy i zamawianych ilości.

Istnieje możliwość uzyskania korzystnych rabatów przez stałych Klientów.

Nasze gryzaki dla psów

Penis wołowy

Prawdziwy rarytas wśród przysmaków dla psów. Twardy gryzak o bardzo dużej zawartości białka i niskiej zawartości tłuszczu dla najbardziej wymagających klientów. Doskonały jako uzupełnienie diety oraz jako nagroda.

Żwacz wołowy

Bardzo zdrowy gryzak przywracający właściwą florę bakteryjną przewodu pokarmowego psa. Polecany dla psów  mających problemy trawienne oraz mających skłonności do zjadania odchodów.

Serce wołowe

Rzadko spotykany gryzak dla psów, polecany wszystkim rasom, wyjątkowo delikatny i lekkostrawny. W swoim składzie zawiera dużo białka, fosforu, cynku, żelaza oraz niacyny.

Wątroba wołowa

Prawdziwy rarytas wśród gryzaków dla psów. To naturalne źródło witaminy A i D, a przede wszystkim doskonałe uzupełnienie niedoborów żelaza.

Mięso wołowe

Paski mięsa wołowego bogatego w białko stanowią bardzo pożywną przekąskę, a nawet pełnowartościowy posiłek. Polecane dla psów wszystkich ras.

Ucho wołowe

Chrupiący gryzak o dość dużych rozmiarach (razem z uchem wewnętrznym), mało intensywnym zapachu, niebrudzący, delikatnie wybielony przy użyciu nieszkodliwych substancji pomocniczych. Zawiera małą ilość tłuszczu, dzięki czemu jest dietetyczny. Z pewnością najpopularniejszy gryzak dla psów. Nieuczulający i odpowiedni dla psa w każdym wieku.

Dostępny w wersji: naturalnej lub miodowej.
Na specjalne życzenie Klientów dostępne również w wersji wybielanej, której nie polecamy ze względu na dbałość o zdrowie psów.

Ucho wołowe z futrem

Nowość wśród gryzaków dla psów. Nieprzetworzony, bez konieczności użycia żadnych środków chemicznych. Stanowi idealne uzupełnienie diety psów, oczyszcza jelita, stanowi profilaktykę przeciw zarobaczeniu przewodu pokarmowego. Futro pełni dodatkowo funkcję oczyszczania zębów. Polecany szczególnie dla psów jedzących trawę. Oprócz walorów zdrowotnych dostarcza mnóstwa  zabawy z  żucia.

Krtań wołowa

Duży gryzak dla większych ras, zajmie psa na dość długo. Zawiera sporą ilość mięsa, więc stanowi bardzo pożywną przekąskę dla psa.

Ścięgna wołowe

Wyjątkowo twardy i ciężki gryzak, doskonale nadaje się do żucia  przy okazji oczyszczając zęby. Zajmie psa na długi czas.

Naturalne, cięte lub całe

Przełyk wołowy

Aromatyczny gryzak dla psów, wyjątkowo chrupiący, polecany dla psów wszystkich ras. Posiada dość intensywny zapach wyjątkowo atrakcyjny dla psów.

Cały lub cięty, zwykły lub odwracany.

Tchawica wołowa

Gryzak bogaty w proteiny i białko, stanowi doskonałe uzupełnienie codziennej diety, a także pomaga w usunięciu płytki nazębnej. Dostępny w całości (idealny dla dużych psów), a także cięty na 10 cm kawałki lub krążki.

Cała lub cięta

Płuca wołowe

Niskotłuszczowy, lekki gryzak idealnie nadaje się na przekąskę dla psów mających skłonności do nadwagi, a także dla starszych psów ze względu dużą kruchość i łatwość gryzienia. Nadaje się dla psów wszystkich ras i w każdym wieku, szczególnie polecany psom wrażliwym.

Ucho wieprzowe

Naturalny i chrupiący gryzak, bogaty w witaminy, odpowiedni dla psów z nadwagą i wrażliwym układem pokarmowym, odpowiedni również dla szczeniąt.

Naturalne

Jelita wieprzowe

Delikatny przysmak o bardzo dużej zawartości białka. Ze względu na unikalny aromat psom ciężko mu się oprzeć, dlatego jest doskonały na nagrody lub jako przysmaki treningowe.

Ze względu na dość miękką konsystencję może być podawany nawet szczeniakom i starszym psom.

Ucho środkowe duże

Duży gryzak dla psów, mający chrzęstną strukturę, doskonały do czyszczenia zębów u psów.

Skóra wieprzowa

Kawałki skóry wieprzowej naturalnej, doskonale nadają się do żucia dla psów. Dostępne w wersji pociętej w paski lub w większych kawałkach dla dużych psów.

Dostępny w różnych rozmiarach.

Chipsy do żucia

Mały gryzak, idealny na szybką przekąskę, dość tłusty i wyjątkowo lubiany przez psy.

Tchawica wieprzowa

Delikatny gryzak w formie smakowitych chrząstek, idealnie nadaje się do czyszczenia zębów u psów i masowania dziąseł.

Cała lub cięta

Nerki wieprzowe

Wyjątkowo lubiany i jeden z najbardziej odżywczych gryzaków. Ze wszystkich podrobów – nerki to najbogatsze źródło białka, uzupełniają niedobory żelaza, a także są bogate w witaminę B12.

Cięte w paski

Krtań wieprzowa

Chrupiący gryzak o sporych rozmiarach z dość dużą ilością mięsa będzie doskonałą przekąską dla większych psów.

Płuca wieprzowe

Lekki i kruchy gryzak idealnie nadaje się na przekąskę dla psów mających skłonności do nadwagi, ze względu na niską zawartość tłuszczu, a także dla starszych psów ze względu dużą łatwość gryzienia. Nadaje się dla psów wszystkich ras i w każdym wieku, szczególnie polecany psom wrażliwym.

Ucho sarny

Delikatny, dość mały gryzak o bardzo dużej zawartości kolagenu, mającego doskonały wpływ na stawy, sierść i pazury psów.

Jak wszystkie gryzaki z sarniny zawiera bardzo mało tłuszczu i może być podawane najbardziej wymagającym pupilom.

Dodatkową zaletą ucha sarny jest mało intensywny zapach.

Ucho jelenia

Bardzo duży i twardy gryzak, o dość intensywnym zapachu, zawierający bardzo dużą ilość białka i  kolagenu, mającego doskonały wpływ na stawy, sierść i pazury psów.

Gryzak dostępny w ograniczonej ilości poza sezonem łowieckim (wiosna, lato).

Ucho dzika

Gryzak średniej wielkości, dość tłusty, twardy i mięsisty. Idealny dla psów o silnej potrzebie żucia.

Wszystkie gryzaki z dziczyzny znajdujące się w naszej ofercie pochodzą wyłącznie ze zwierząt wolno żyjących – nie hodowlanych, przez co są w pełni naturalne, nieskażone chemią serwowaną w procesie tuczu.

Racica dzika

Gryzak przynoszący dużo przyjemności z gryzienia. Bawiąc się racicą dzika psy mają do zjedzenia: skórę, ścięgna, pazur, kość i szpik, co zajmuje je na długo i zapewnia urozmaicenie diety. Ze względu na sporą zawartość tłuszczu gryzak jest bardzo aromatyczny i atrakcyjny dla psów, niekoniecznie dla ich właścicieli, dlatego lepiej podawać go na dworze.

Ogonek dzika

Urozmaicony, twardy gryzak, w którym psy znajdą zarówno trudną do pogryzienia skórę jak i chrupiące chrząstki.

Jak wszystkie gryzaki z dzika jest dość tłusty i aromatyczny.

Skóra dzika

Wyjątkowo twardy gryzak dla psów mających silną potrzebę żucia. Ze względu na swoją grubość i twardość należy do gryzaków zajmujących psy na bardzo długo. Jak wszystkie gryzaki z dzika jest dość tłusty i aromatyczny. Dostępny w formie długich płatów dla bardzo dużych psów, a także w formie pociętych odcinków dla mniejszych psów.

Racica sarny

Gryzak o dość dużych rozmiarach przynoszący psom bardzo dużo przyjemności z gryzienia. Bawiąc się racicą psy mają do zjedzenia: skórę, ścięgna, pazur, kość i szpik, co zajmuje je na długo i zapewnia urozmaicenie diety. Jak wszystkie gryzaki z sarniny zawiera bardzo mało tłuszczu i jest źródłem kolagenu wzmacniającego stawy.

Rabat startowy

Dla każdego nowego Klienta przyznajemy rabat startowy w wysokości 5%
przy zamówieniu za minimum 500 zł netto.

Rabat startowy

  • uszy królicze
  • nogi wieprzowe
  • skórę wieprzową
  • kości szynkowe
  • szyjki kurze
  • łapki kurze
  • łapki indycze